Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Kdo jsme – naše vize


Naše společnost vznikla na základě poptávky klientů, kteří hledají spolehlivého partnera a rádce při řešení situace, kdy klient potřebuje financovat vlastní nebo firemní vozidlo. S touto skupinou poptávajících řešíme jejich finance a podnikatelské záměry již několik let a často jsme se setkávali s dotazy typu:


  • Neznáte někoho spolehlivého na financování vozu?
  • Dealer mi nabízí zajímavou slevu, ale ta je podmíněna úvěrem od něj...
  • Proč si nemohu vybrat pojišťovnu na povinné ručení a havarijní pojištění sám?
  • A kolik tedy reálně přeplatím? Nabídka co jsem dostal je nesrozumitelná

My jsme si dobře vědomi jakým praktikám je vystaven klient při nákupu nového nebo ojetého vozu, kde si dealer v rámci financování kompenzuje poskytnutou slevu na prodávané vozidlo. Bohužel často se stává, že poskytnutá sleva je na nevhodně nastaveném financování klientem i výrazně přeplacena.

Toto byly hlavní důvody, proč jsme se rozhodli pro naše klienty řešit i financování přes leasingové společnosti. Primárním důvodem a také faktorem, se kterým pracujeme je, že nejsme prodejci aut –nemáme potřebu nabízet předražené financování, abychom vyrovnali ušlý zisk za poskytnutou slevu na automobil, ale stěžejním bodem je pro nás nastavení dlouhodobých vztahů s klienty a vytvořit jim v tomto sektoru zázemí a jistotu.


Vytvoření pevné vazby je samozřejmě úzce spjato s nastavením kompletního klientského servisu. Ten spočívá především:

  • V přípravě a následném porovnávání několika konkurenčních nabídek
  • Vysvětlení rozdílů v nabídkách a vybrat s klientem nejvhodnější variantu
  • Vysvětlit jednotlivé výhody a nevýhody jednotlivých typů financování
  • Nastavení kvalitního pojištění – tedy povinného ručení a havarijního pojištění od renomované pojišťovny

Uvědomujeme si, že financování vozu pro klienta nemusí být otázkou, kterou řeší jen jednou za život a právě proto se snažíme, aby prvním řešením naše spolupráce nekončila a v tomto cítíme sílu a je to pro nás prioritní motivace.

Uvědomujeme si, že financování vozidla může klient řešit i několikrát za život, a proto se snažíme vždy z klientského hlediska odvést nejlepší možnou práci a vybudovat si pevný obchodní vztah, aby klient příště opět vyhledal naše služby a ty také spokojeně doporučoval.


Copyright © 2016 KupujiAuto.cz. Made with love Thimble.cz